اتوبار و باربری اندیشه تهران

اتوبار و باربری اندیشه تهران

اتوبار و باربری اندیشه تهران

 

 

اتوبار و باربری اندیشه تهران متخصص در امر حمل بار در تهران و اثاثیه منزل و جهیزیه می باشد. و توانایی جابجایی بار و اثاثیه بزرگ و سنگین از جمله پیانو، گاو صندوق، یخچال ساید، لباس شویی و … را نیز دارد. اتوبار و باربری اندیشه تهران با کارگرانی خوش اخلاق و ورزیده آماده خدمت گزاری به شهروندان عزیز منطقه شهر اندیشه تهران می باشد. اتوبار و باربری اندیشه تهران دارای بیمه کالا بوده و کلیه قیمت ها طبق نرخ اتحادیه باربری کل کشور می باشد. باربری اندیشه دارای خاورها و کامیون های موکت کاری شده می باشد.

 

شماره تماس های اتوبار و باربری اندیشه تهران :

۰۲۱ ۴۴۳۳۶۴۴۸۰۲۱ ۶۵۴۷۵۱۰۰۰۲۱ ۶۵۴۷۲۵۸۸

با مدیریت (حصاری) : ۰۹۱۲۵۵۰۶۲۲۵

انجام اثاث کشی و بسته بندی در اندیشه تهران

حمل بار با جنت بار کرج

چرا ما را انتخاب می کنید؟

اتوبار جنت بار کرج با سالها فعالیت صادقانه و مورد رضایت مشتری در این منطقه نامی آشنا ، مطمئن و خوشنام در اندیشه محسوب میشود . نزدیکی دفتر مرکزی این اتوبار به شهر اندیشه نیز یکی از دلایل اصلی موفقیت این اتوبار در این منطقه می باشد . همین حالا با یکی از شماره های بالا تماس بگیرید و از بهترین خدمات شبانه روزی ما بهره مند شوید.

موقعیت جغرافیایی

شهر جدید اندیشه یکی از شهر های استان تهران است . این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار و دارای ۶ فاز می باشد . فازهای پنج گانه اندیشه تقریبا دارای ۱۴۰۰ هکتار مساحت می باشد. نقشه شهر اندیشه شبیه به مثلث است. اضلاع جنوبی و غربی آن هریک در حدود ۵ کیلومتر و ضلع شمالی – شرقی آن حدودا ۶ کیلومتر طول دارند. از غرب همجوار با فردیس کرج از جنوب محدود به جاده ملارد ـ شهریار و از شرق محدود به جاده شهریار ـ کرج می شود. البته قسمت هایی از شهرهای شهریار و کرج (شهرک های صدف و کوثر) در این محدوده قرار دارند، لذا گاهی تسامحا جزو اندیشه معرفی می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *