باربری جنت کرج شهریار

حمل و نقل و باربری شهریار

حمل و نقل و باربری شهریار

 

شهر شهریار یکی از هفت شهر شهرستان شهریار و در غرب تهران قرار دارد .
از نظر موقعیت جغرافیایی از سمت شمال غربی با ملارد و اندیشه ، در شرق و شمال شرقی با باغستان و و شهرستان قدس ، در جنوب و جنوب شرقی با شهر های فردوسیه و صبا شهر و در جنوب غربی با شهر وحیدیه همسایگی دارد.

این شهر با مساحت حدودا هشت هزار هکتاری خود دارای مناطق و نواحی پنجگانه می باشد این منطقه ها شامل مرکزی ، کهنز ، وایین ، جعفریه و امیریه میباشد.
نوسازی و شهرک سازی در این شهر نیز موجب افزایش جمعیت این منطقه شده و حمل و نقل این منطقه را بیش از پیش رونق بخشیده است .

آب هوای خوب ، مردمان گرم و دوست داشتنی ، محیط فرهنگی و سالم و جایگاه خاص این منطقه باعث شده مبدا و مقصد بسیاری از جا به جایی های درون یا برون منطقه ای استان تهران باشد .

جنت بار کرج سالهاست با فعالیت صادقانه و مورد تایید و رضایت مشتری در تلاش است بهترین نام درحمل و نقل این منطقه باشد ، به همین دلیل کمتر کسی است که در این منطقه با حمل و نقل سرکار داشته و نام جنت بار را نشنیده باشد .

همچنین به دلیل نزدیکی دفتر مرکزی اتوبار جنت به این منطقه قطعا یکی از بهترین گزینه های مورد نظر مشتری برای جا به جایی اثاثیه خود می باشد. ( برای تاثیر نزدیکی باربری به منطقه مبدا اینجا را بخوانید )

پس از تماس با یکی از شماره های ما در شهریار ( یا هر جای دیگری از تهران ) و سفارش سرویس حمل و نقل جنت بار با توجه به نیاز شما مناسب ترین ماشین سنگین و کادر حمل و نقلی را برای شما خواهیم فرستاد .

همین حالا با یکی از شماره های ما تماس بگیرید و از بهترین قیمت های مورد تایید اتحادیه باربری استان تهران باخبر شوید .

۰۲۱- ۶۵۴۷۵۱۰۰
۰۲۱- ۶۵۴۷۲۵۸۸

ارسال نظر : 1

  • کیف زنانه

    کیف زنانه

    اسفند ۸, ۱۳۹۷ at ۱۱:۲۸ ق.ظ

    ممنونم بابت خدمات و مطالب مفید و کاربردی تون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *