اتوبار و باربری تهران

اتوبار و باربری شهرک آزادی تهران،حمل بار در تهران

اتوبار و باربری تهران

اتوبار و باربری آزادی تهران متخصص در امر حمل بار در تهران و اثاثیه منزل و جهیزیه می باشد. و توانایی جابجایی بار و اثاثیه بزرگ و سنگین از جمله پیانو، گاو صندوق، یخچال ساید، لباس شویی و … را نیز دارد. اتوبار و باربری تهران با کارگرانی خوش اخلاق و ورزیده آماده خدمت گزاری به شهروندان  عزیز منطقه شهرک آزادی تهران می باشد. اتوبار و باربری آزادی دارای بیمه کالا بوده و کلیه قیمت ها طبق نرخ اتحادیه باربری کل کشور می باشد. باربری آزادی دارای خاورها و کامیون های موکت کاری شده می باشد.

شماره تماس های اتوبار و باربری آزادی :

۰۲۱ ۴۴۳۳۶۴۴۸۰۲۱ ۶۵۴۷۵۱۰۰۰۲۱ ۶۵۴۷۲۵۸۸

با مدیریت (حصاری) : ۰۹۱۲۵۵۰۶۲۲۵

انجام اثاث کشی و بسته بندی در آزادی تهران

حمل بار با جنت بار تهران

اتوبار و باربری جنت بار تهران

خدمات باربری و اتوبار آزادی تهران

اتوبار و باربری آزادی تهران:  دارای بیمه‌ی کالا و خاور و کامیون های کاملا موکت کاری شده

حمل بار در آزادی تهران: جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

باربری آزادی تهران: دارای کادری حرفه ای درجهت بسته بندی و جابجایی کالای شما

اتوبار و باربری تهران: خدمات خود را بصورت شبانه‌روزی ارائه می نماید.

شهرک آزادی تهران :
میدان آزادی که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران میدان شهیاد نام داشت، بزرگ‌ترین میدان شهر تهران است که در بخش غربی آن جای گرفته است. این میدان به همراه برج آزادی در سال ۱۳۴۹ خورشیدی برای یادبود جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایران طراحی و ساخته شد و پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ به نام «میدان آزادی» خوانده شد.
خیابان آزادی (نام پیشین: خیابان آیزنهاور) خیابانی در غرب تهران است که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. در دورهٔ پهلوی این خیابان آیزنهاور نام داشت که از نام یکی از رؤسای جمهور آمریکا گرفته شده بود. این خیابان در شمال خیابان‌هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران و کانون راهپیمایی‌ها در این شهر به شمار می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *